(+371) 26555513
contact@gemius.lv

"NetPanel" ir daļa no "Gemius" tiešsaistes tirgus pētījumiem. Personas, kuras savā pārlūkprogrammā izvēlas instalēt Gemius spraudni, kļūst par respondentu internetā un katru mēnesi piedalās izlozēs ar iespēju iegūt vērtīgas balvas.

Novembra izlozes balvas

2x JBL Tune bezvadu austiņas 3x Lego City komplektus 15x izdevumu Mīklas vai Laimīgās Mīklas gada abonementus Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam oktobra izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 8. novembrim)!

Oktobra izlozes balvas

📷 1x Fujifilm Instax Mini 11 kamera  🍿 2x Popkorna aparāts Russell Hobbs   🐖 2x Lego Minecraft komplekts Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Septembra izlozes balvas

1x DeLonghi kafijas automāts 2x JBL Clip 4 skaļruņi 10x spēle Pop-it Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam augusta izlozes uzvarētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 7. septembrim)!

Augusta izlozes balvas

2x JBL Flip 5 skaļruņi 3x žurnāla “Ievas Virtuve” 3 mēnešu abonementi 1x šūpuļkrēsls O.E.Camp Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam jūlija izlozes uzvarētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2. augustam)!

Šī mēneša balvas

2x šūpuļkrēsli O.E. Camp 2x JBL Clip3 skaļruņi 10x žurnālu “Mīklas” vai “Laimīgās Mīklas” abonementi Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Šī mēneša balvas

10x žurnāla “Ievas Virtuve” 3 mēnešu abonementi 2x JBL Clip3 skaļruņi 1x Blenderis Electrolux Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Šī mēneša balvas

15x izdevumu “Mīklas” vai “Laimīgās Mīklas” abonementi gadam 2x Amazonas šūpuļtīkli Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!