(+371) 26555513
contact@gemius.lv

"NetPanel" ir daļa no "Gemius" tiešsaistes tirgus pētījumiem. Personas, kuras savā pārlūkprogrammā izvēlas instalēt Gemius spraudni, kļūst par respondentu internetā un katru mēnesi piedalās izlozēs ar iespēju iegūt vērtīgas balvas.

Nākamās izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē:  ☀ 1x Šūpuļkrēsls 🎥 1x Drons 🎧 1x Bezvadu austiņas JBL Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam maija izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2024.gada 28.maijam)!

Apsveicam marta izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2024.gada 9. aprīlim)!

Nākamās izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 🎵 1x JBL bezvadu skaļruni🎨 3x 60 krāsu flomāsteru komplektu🍓 1x kokteiļu blenderi Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam februāra izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2024.gada 14. februārim)!

Nākamās izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 🎵 1x JBL bezvadu austiņas🏍️ 1x Lego® City komplekts 🥞  1x vafeļu panna Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam decembra izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2023.gada 29. decembrim)!

Nākamās izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 1x kafijas aparāts Illy 2x LED gaismu virtenes 2x kamera Kodak Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam oktobra izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2023.gada 9. novembrim)!

Vai esi skolēns? Piedalies!

🎨 Vai esi skolēns? Nenokavē iespēju piedalīties NetPanel izlozē un laimēt 10! abpusēju 60 krāsu flomāsteru komplektus košākam mācību gadam! Kā laimēt? No sava datora dodies uz ej.uz/skolenam Aizpildi anketu un uzstādi NetPanel spraudni savā pārlūkprogrammā Neaizmirsti norādīt savu e-pasta adresi, lai pēc izlozes varam ar tevi sazināties! Laimētājus noskaidrosim 31. oktobrī! #izloze #balvas