(+371) 26555513
contact@gemius.lv

"NetPanel" ir daļa no "Gemius" tiešsaistes tirgus pētījumiem. Personas, kuras savā pārlūkprogrammā izvēlas instalēt Gemius spraudni, kļūst par respondentu internetā un katru mēnesi piedalās izlozēs ar iespēju iegūt vērtīgas balvas.

Janvāra izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 1x Lego spēļu komplektu 1x JBL skaļruni 10x tālruņu aksesuārus pop-socket Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam decembra izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2022.gada 20. decembrim)!

Decembra izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 1x Kafijas aparātu DeLonghi kūpošas kafijas pagatavošanai 2x Xiaomi bezvadu austiņas, lai klausītos savu mīļāko mūziku 2x Lego City komplektus aizraujošiem spēļu vakariem! Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam oktobra izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2022.gada 14. novembrim)!

Oktobra izlozes balvas

Jau oktobra izskaņā gaidāma nākamā iespēja #NetPanel izlozē laimēt lieliskas balvas! 2x Popkorna aparāts Russell Hobbs 3x JBL skaļrunis 1x Fujifilm Instax Mini kamera! Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam septembra izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2022.gada 12. oktobrim)!

Septembra izlozes balvas

Jau septembrī – izlozēsim 8 lieliskas balvas! 1x Putekļusūcēju – robotu Salente 2x JBL skaļruņus 5x biļetes Apollo Kino apmeklējumam! Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam augusta izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2022.gada 7. septembrim)!

Augusta izlozes balvas

1x DeLonghi kafijas automāts 2x JBL skaļruņi 10x spēle POP-IT! Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam jūlija izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2022.gada 25. jūlijam)!