(+371) 26555513
contact@gemius.lv

"NetPanel" ir daļa no "Gemius" tiešsaistes tirgus pētījumiem. Personas, kuras savā pārlūkprogrammā izvēlas instalēt Gemius spraudni, kļūst par respondentu internetā un katru mēnesi piedalās izlozēs ar iespēju iegūt vērtīgas balvas.

Vai esi skolēns? Piedalies!

🎨 Vai esi skolēns? Nenokavē iespēju piedalīties NetPanel izlozē un laimēt 10! abpusēju 60 krāsu flomāsteru komplektus košākam mācību gadam! Kā laimēt? No sava datora dodies uz ej.uz/skolenam Aizpildi anketu un uzstādi NetPanel spraudni savā pārlūkprogrammā Neaizmirsti norādīt savu e-pasta adresi, lai pēc izlozes varam ar tevi sazināties! Laimētājus noskaidrosim 31. oktobrī! #izloze #balvas

Nākamās izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 🎵 1x bezvadu austiņas Xiaomi🍓 2x kokteiļu blenderi Camry ⌚ 1x viedpulksteni Blackview Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam septembra izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2023.gada 14. septembrim)!

Nākamās izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 📷 1x Xiaomi fotoprinteris🤖 1x LEGO® spēles komplekts🎵 2x bezvadu austiņas Philips Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam jūlija izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2023.gada 1. augustam)!

Nākamās izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 📷 3x kamera Kodak vasaras mirkļu iemūžināšanai🏖️ 2x gaisa matrači laiskai atpūtai 🎵 2x austiņas Bluetooth mīļākajām vasaras dziesmām Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam jūnija izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2023.gada 20. jūnijam)!

Nākamās izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 📷 1x Xiaomi fotoprinteris🏖️ 2x dārza šūpuļkrēsli 💐 1x konstruktors LEGO® Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam aprīļa izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2023.gada 19. aprīlim)!

Nākamās izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 5x kamera Kodak 2x spēle Pop-it 1x kafijas aparāts Illy Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!