(+371) 26555513
contact@gemius.lv

Vēlies laimēt vērtīgas balvas?

Šī konkursa ietvaros nepieciešams norādīt e-pasta adresi. Reģistrē savu e-pasta adresi un instalē “NetPanel” interneta spraudni savā pārlūkprogrammā.

PiedalītiesBiežāk uzdotie jautājumi

Nepalaid garām iespēju laimēt balvas!

Jaunumi

Šeit Jūs varat atrast jaunāko informāciju par “NetPanel Gemius Latvia” aktivitātēm.

Nākamās izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 📷 1x Xiaomi fotoprinteris🏖️ 2x dārza šūpuļkrēsli 💐 1x konstruktors LEGO® Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt[…]

Read more

Apsveicam aprīļa izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2023.gada 19. aprīlim)!

Read more

Nākamās izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 5x kamera Kodak 2x spēle Pop-it 1x kafijas aparāts Illy Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu[…]

Read more
Biežāk uzdotie jautājumi par “Gemius NetPanel” interneta izpēti un noteikumiem

Biežāk uzdotie jautājumi

Uzklausot “Gemius” respondentu viedokļus un atsauksmes visā Eiropā, mēs esam sagatavojuši atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja Jums ir papildu jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.

Kas ir „Gemius“?

“Gemius” ir interneta tiešsaistes izpētes un komunikāciju kompānija ar 18 gadu pieredzi, kas sniedz datus, risinājumus un ieteikumus tiešsaistes mērīšanas un analīzes jomā. Kopš 1999.gada “Gemius” veic tiešsaistes izpēti vairāk kā 30 valstīs visā pasaulē.

Kas ir „NetPanel“?

“NetPanel” ir daļa no “Gemius” tiešsaistes tirgus pētījumiem. Personas, kas izvēlas savā pārlūkprogrammā instalēt “Gemius” spraudni, kļūst par interneta respondentu un katru mēnesi piedalās izlozē ar iespēju iegūt vērtīgas balvas.

Kāpēc es saņēmu šo aptauju?

Jūs saņēmāt šo aptauju, jo apmeklējāt kādu no vietnēm, kas piedalās “gemiusAudience” pētījumā. Katru mēnesi tiek apkopoti “gemiusAudience” pētījumu dati par Latvijas interneta lietotāju tiešsaistes ieradumiem, kuros cenšamies sniegt visprecīzākos pētījumu rezultātus, tādējādi nepārtraukti meklējam jaunus “NetPanel” dalībniekus.

Kas ir „gemiusAudience“?

„gemiusAudience“ ir interneta vietnes aptauja, kurā tiek izmantoti dati, lai analizētu vietnes auditoriju, novērtētu tās konkurētspēju un izstrādātu reklāmas kampaņas.

Kāds ir šī pētījuma mērķis?

Šis ir pētījums, kurā tiek izmantoti dati, lai analizētu interneta vietņu auditoriju, novērtētu vietņu konkurētspēju un plānotu reklāmas kampaņas.

Kāpēc datu precizitāte ir svarīga?

Tā palīdz tīmekļa vietņu administratoriem un pārvaldniekiem labāk saprast, ko interneta lietotāji izvēlas apmeklēt. Interneta lietotājiem tas nozīmē vēl interesantāku un atbilstošāku tīmekļa vietņu saturu.

Cik precīzi / uzticami ir pētījuma rezultāti?

Gemius jau 3 gadus ir IAB Europe Awards uzvarētājs labāko pētījumu metodoloģiju sadaļā. Mūsu pētījums tiek izmantots kā tirgus standarts vairākas valstīs visā pasaulē. Iegūstot un apkopojot pētījumu datus, “Gemius” rūpīgi ievēro ESOMAR noteikumus, lai aptaujas rezultāti būtu pareizi un uzticami.

Kas ir ESOMAR?

ESOMAR ir pasaules mēroga profesionālā asociācija, kas veicina tirgus, sociālo un uzvedības pētījumu attīstību, kas paaugstina datu analīzes vērtību. Plašāka informācija pieejama: https://www.esomar.org/about-esomar.php

Kāpēc manā pārlūkprogrammā tika parādīts jauns logs, kurā redzama Jūsu anketa?

Uzklausot “Gemius” respondentu viedokļus, mēs izvēlējāmies ērtāku veidu, kā iesniegt šo aptauju, lai nepārtrauktu Jūsu interneta vietņu pārlūkošanu, vienlaicīgi atļaujot Jums piedalīties mūsu pētījumā.

Kā Jūs apkopojat datus?

Dati tiek apkopoti, izmantojot “Gemius” papildinājumu, kuru varat lejupielādēt un uzstādīt pēc anketas aizpildīšanas. Ja izvēlāties instalēt pārlūkprogrammas spraudni, Jūs nekavējoties kļūsiet par “NetPanel” dalībnieku un Jums būs iespēja laimēt vērtīgas balvas.

Vai šis pārlūkprogrammas papildinājums ir drošs?

Mēs ievērojam Eiropas Savienības tiesību aktus, tāpēc visa Jūsu informācija ir konfidenciāla. Mēs esam īstenojuši visus nepieciešamos drošības pasākumus, lai aizsargātu Jūsu privātumu.

Vai Jūs apkopojat manus bankas datus, sociālā tīkla ziņojumus, paroles, detalizētu informāciju par manu privāto dzīvi vai jebkuru citu līdzīgu informāciju?

Nē, mēs neiegūstam šādu personīgo informāciju: ziņas, paroles, kredītkaršu numurus, bankas konta rekvizītus un citus līdzīgus datus.

Kas notiks ar manu privātumu?

Jūsu konfidencialitāte mums ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu Jūsu datu drošību. Jūs personīgā informācija vai cita identificējoša informācija netiek nodota trešajām personām. Visi saņemtie dati tiek ievākti un publicēti kā vispārēji pētījuma rezultāti.

Kas izmantos manu kontaktinformāciju?

Jūsu kontaktinformācija ir nepieciešama, lai mēs varētu sazināties ar Jums, lai nosūtītu Jums paziņojumus par balvām un jaunāko informāciju (ja vēlaties to saņemt).

“Gemius Latvia” konkursa noteikumi

Lūdzu, veltiet dažas minūtes, lai iepazītos ar “Gemius” organizētā konkursa noteikumiem.

Konkursa ilgums

Konkurss tiek veikts reizi mēnesī. Izlozes datums tiek precizēts katrā attiecīgajā mēnesī (ja vien organizators nav norādījis savādāk).

Konkursa dalības noteikumi

Dalībnieks tiek informēts par jaunākājām balvām, konkursa nosacījumu izmaiņām un citu informāciju, kas saistīta ar datu apkopošanu. Šādu informāciju dalībniekam nosūta e-pastā, taču šī informācija ir pieejama arī “Netpanel Gemius Latvia” Facebook lapā. Konkursa uzvarētāji tiek informēti par uzvaru pa e-pastu. Pēc uzvarētāja informēšanas pa e-pastu, tam tiek piemērots atbildes laiks – 14 dienas kopš e-pasta nosūtīsanas dienas. Ja pēc noteiktā termiņa beigām uzvarētājs nav sazinājies ar konkursa organizētāju, tiek izvēlēts jauns uzvarētājs attiecīgajā mēnesī.


Balvas

• Balvu saraksts vienmēr tiek publicēts sociālā tīkla “Facebook” lapā “NetPanel Gemius Latvia”;
• Viens “NetPanel” dalībnieks attiecīgajā mēnesī nevar laimēt vairāk kā 1 no iespējamām balvām;
• Balvu ir iespējams saņemt “Gemius Latvia” birojā (Gustava Zemgala gatve 74, Rīga), iepriekš saskaņojot laiku ar konkursa organizatoru. Balvu ir iespējams saņemt arī uz uzvarētāja norādīto adresi, ja tā ir ārpus Rīgas;
• Balvas nevar tikt apmainītas pret naudu vai citām balvām;
• Konkursa organizētājs nav atbildīgs par bojātām/nesaņemtām vienībām vai citiem bojājumiem, kas nav radušies organizētāja vainas dēļ


Sūdzību izskatīšanas procedūra

• Visas sūdzības, kas saistītas ar “NetPanel” interneta aptauju vai saņemtajām balvām jāiesiedz “Gemius” rakstiski uz adresi: Gustava Zemgala gatve 74, Rīga, Latvija, LV-1039;
• Sūdzības tiek pieņemtas ne vēlāk kā 45 dienas pēc attiecīgā mēneša uzvarētāja izsludināšanas;
• Visās sūdzībās dalībniekam ir jānorāda šāda informācija:
Vārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, pasta adrese;
Sūdzības datums;
Neliels paskaidrojums par sūdzības cēloni;
Vēlamais veids, kā atrisināt sūdzību.
• Sūdzības tiek izskatītas ne vēlāk kā 14 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas;
• Sūdzības iesniedzējs tiek informēts pa pastu vai pēc sūtītāja pieprasījuma uz norādīto adresi 7 dienu laikā pēc sūdzības izskatīšanas termiņa beigām.

Pamatinformācija

SIA “Gemius Latvia” katru mēnesi organizē ikdienas lietotāju “NetPanel” konkursu.
Konkursa organizatora kontaktinformācija (SIA “Gemius Latvia”):
SIA “Gemius Latvia”
Gustava Zemgala gatve 74
Rīga, Latvija
LV-1039
E-pasts: contact@gemius.lv
Telefons: ( 371) 26555513
Šī konkursa mērķis ir palielināt interesi par “Gemius” organizēto “NetPanel” interneta aptauju.


Kas var piedalīties konkursā?

Konkursā var piedalīties visi interneta lietotāji, kas atbilst šādiem nosacījumiem:
• Dalībnieks aizpildīja jaunāko “Gemius NetPanel” aptauju;
• Dalībnieks savā pārlūkprogrammā ir instalējis “NetPanel” spraudni;
• Dalībnieks bija aktīvs (pārlūkojot internetu) vismaz 15 dienas no attiecīgā mēneša un izveidoja vismaz vienu lapas skatījumu dienā;
• Dalībnieks ir iesniedzis savu e-pasta adresi;
• Nepilngadīgas personas var piedalīties “NetPanel” pētījumā tikai ar savu vecāku/aizbildņa piekrišanu;
• Uzvarētājs nevar būt “Gemius” darbinieks vai tam tuvs radinieks;
• Dalībnieks dzīvo Latvijā.


Dalībnieka personīgā informācija

• Balvas ieguvējam jāsniedz organizatoram šāda informācija: vārds, dzīvesvietas adrese, tālruņa numurs, e-pasts, pasta adrese;
• Balvas ieguvējs, kas norādījis maldinošus vai nepilnīgus datus, tiek izņemts no attiecīgā mēneša konkursa uzvarētāju saraksta. Šādā gadījumā pēc organizatora iniciatīvas tiek izvēlēts jauns konkursa uzvarētājs;
• “NetPanel” pētījuma dalībnieks piekrīt, ka pēc balvas ieguves tā vārds, uzvārds un pilsēta tiek publicēti portālā “NetPanel Gemius Latvia”, “Facebook” sociālajā tīklā un “Gemius” jaunumu e-pastā, kas tiek izsūtīts visiem “NetPanel” dalībniekiem;
• Visa dalībnieka personīgā informācija tiek izmantota tikai pētnieciskiem mērķiem. E-pasta adrese tiek izmantota, lai informētu par laimestu vai citām ziņām, kas saistītas ar “NetPanel” pētījumu.


Papildus noteikumi

Dalība “NetPanel” pētījumā tiek uzskatīta par piekrišanu visiem iepriekš minētajiem nosacījumiem;
Organizatori patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt “NetPanel” konkursa noteikumus.

Kontakti

Jūs varat sazināties ar mums, aizpildot kontaktinformācijas viedlapu vai izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju: