(+371) 26555513
contact@gemius.lv

Kategorija: Bez tēmas

"NetPanel" ir daļa no "Gemius" tiešsaistes tirgus pētījumiem. Personas, kuras savā pārlūkprogrammā izvēlas instalēt Gemius spraudni, kļūst par respondentu internetā un katru mēnesi piedalās izlozēs ar iespēju iegūt vērtīgas balvas.

Jūlija izlozes balvas

☀️ Piedalies jau nākamajā Netpanel izlozē un laimē! 10x Apollo Kino biļetes 2x JBL skaļruņus 🏡 5x žurnāla “Ievas Virtuve” abonementus trīs mēnešiem 2x Electrolux blenderus! Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam jūnija izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2022.gada 14. jūnijam) !

Jūnija izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā Netpanel izlozē un laimē! 10x Apollo Kino biļetes 2x JBL bezvadu austiņas 5x izdevuma “Mans Dārzs” abonementus trīs mēnešiem jaunajai dārza sezonai! Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam aprīļa izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2022.gada 12.maijam)!

Aprīļa izlozes balvas

2x ērti šūpuļtīkli pavasara saulītes ķeršanai 🎵3x JBL skaļruņus, kas visur atskaņos tavu mīļāko mūziku 5x izdevuma “Ievas Dārzs” abonementus trīs mēnešiem, lai sagatavotos dārza sezonai! Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam marta izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2022.gada 14.aprīlim)!

Marta izlozes balvas

2x ērts biroja krēsls 2x ergonomiska klaviatūra Microsoft 2x galda lampa – bezvadu lādētājs Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam februāra izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2022.gada 14.martam)!

Februāra izlozes balvas

1x virtuālās realitātes brilles Ocolus Quest 2 2x bezvadu austiņas Energy system 2x Lego Star Wars spēļu komplekti Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam janvāra izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2022.gada 9.februārim)!