(+371) 26555513
contact@gemius.lv

Kategorija: Bez tēmas

"NetPanel" ir daļa no "Gemius" tiešsaistes tirgus pētījumiem. Personas, kuras savā pārlūkprogrammā izvēlas instalēt Gemius spraudni, kļūst par respondentu internetā un katru mēnesi piedalās izlozēs ar iespēju iegūt vērtīgas balvas.

Nākamās izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 📷 1x Xiaomi fotoprinteris🏖️ 2x dārza šūpuļkrēsli 💐 1x konstruktors LEGO® Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam aprīļa izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2023.gada 19. aprīlim)!

Nākamās izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 5x kamera Kodak 2x spēle Pop-it 1x kafijas aparāts Illy Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam februāra izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2023.gada 22. februārim)!

Februāra izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 1x JBL skaļruni 2x spēli Pop-it 2x Xiaomi bezvadu austiņas Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam janvāra izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2023.gada 19. janvārim)!

Janvāra izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 1x Lego spēļu komplektu 1x JBL skaļruni 10x tālruņu aksesuārus pop-socket Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam decembra izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2022.gada 20. decembrim)!

Decembra izlozes balvas

Piedalies jau nākamajā NetPanel izlozē un laimē: 1x Kafijas aparātu DeLonghi kūpošas kafijas pagatavošanai 2x Xiaomi bezvadu austiņas, lai klausītos savu mīļāko mūziku 2x Lego City komplektus aizraujošiem spēļu vakariem! Kā laimēt? Aizpildi aptauju www.netpanel.lv un uzstādi NetPanel spraudini savā parlūkā;NEAIZMIRSTI norādīt savu e-pasta adresi!

Apsveicam oktobra izlozes laimētājus!

Esam sazinājušies ar laimētājiem, nosūtot e-pastu. Lai iegūtu balvu, lūdzam atbildēt uz šo e-pastu 14 dienu laikā (t.i., līdz 2022.gada 14. novembrim)!